Kontakt i adres

Adres

ul. Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

GPS

50.26156835, 19.024712123507

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Beata Bieniek-Wiera

Adwokat

Michał Korszla

Adwokat

Aleksandra Pustiowska

Radca Prawny

Izabella Żyglicka

Radca Prawny

Jarosław Rudy

Radca Prawny

Dariusz Hura

Żyglicka i Wwspólnicy

Strona główna » Kancelarie Katowice » Żyglicka i Wwspólnicy

Od 2001 roku tworzymy jedną z największych i najnowocześniejszych firm prawniczych w Polsce. W skład naszego zespołu wchodzi ponad dwudziestu doświadczonych prawników, których specjalizacje idealnie sprawdzają się w projektach, jakie realizujemy.

Jako firma spełniająca najwyższe standardy usług prawnych, w kwietniu 2013 roku otrzymaliśmy członkostwo międzynarodowego stowarzyszenia firm prawniczych „International Alliance of Law Firms”. W prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej w 2017 roku zajęliśmy 30 miejsce w kraju pod względem osiągniętych przychodów. Jesteśmy również jedyną kancelarią na Śląsku, która posiada uprawnienia Autoryzowanego Doradcy Rynku NewConnect, prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych.

Obecnie reprezentujemy interesy kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są korporacje, holdingi, firmy z sektora MSP, instytucje publiczne, jednostki samorządu terytorialnego oraz podmioty z branży medycznej. Z powodzeniem doradzamy wielu spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Doskonale sprawdzamy się w działaniach projektowych, które rozpoczynamy od precyzyjnego określenia celu i ustalenia oczekiwanego przez klienta efektu biznesowego. Każdy zespół projektowy otrzymuje mentora w postaci jednego z ośmiu wspólników Kancelarii, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi prawnej. Zaangażowanie naszych wspólników ma niebagatelne znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że w ich gronie znajdują się doskonale wykwalifikowani prawnicy, a także specjalista z dziedziny ekonomii, dysponujący bogatym doświadczeniem w pracy z podmiotami gospodarczymi.

Dzięki tak różnorodnej, ale i świetnie uzupełniającej się kadrze, możemy na każdą sprawę spojrzeć z szerszej perspektywy. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, maksymalnie zaangażowani w każdy projekt oraz nastawieni na osiąganie najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:00-17:30

Wtorek

08:00-17:30

Środa

08:00-17:30

Czwartek

08:00-17:30

Piątek

08:00-17:30

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *