Tłumaczymy zagadnienia prawne

Przeszukuj ponad 1 000 prawniczych słów i fraz, aby znaleźć jasne definicje napisane prostym językiem. Łatwy do zrozumienia przewodnik po języku prawa

Lokalizacja:Kancelarie Łódź

Kancelarie adwokackie Łódź
Szukasz adwokata w Łodzi?

W katalogu kancelarii top101.pl znajdziesz profile firm prawniczych z Łodzi, które zawierają informacje na temat dziedziny specjalizacji prawa, lokalizacje biura w Łodzi, godziny pracy, dane kontaktowe i opcje płatności. Profile adwokatów w Łodzi obejmują biografię, wykształcenie i szkolenia, które pomogą Ci zdecydować, kogo zatrudnić.

Łódź jest stolicą woj. Łódzkiego i trzecim co do wielkości miastem w Polsce. Mała odległość od Warszawy i konkurencyjne stawki sprawiają, że kancelarie z Łodzi są chętnie zatrudniane przez firmy z Warszawy.
Łódź jest znana jako miasto akademickie, studia prawnicze w Łodzi można podjąć na 1 uczelni publicznej: Uniwersytecie Łódzkim (Wydział Prawa i Administracji UŁ) oraz kilku niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych.
W Łodzi najwięcej kancelarii adwokackich zlokalizowanych jest w dzielnicy Łódź Śródmieście i bliskiej okolicy sądów.

Wizytówką miasta Łódź jest ulica Piotrkowska, znana również jako najdłuższy polski deptak. Piotrkowska przyciąga nie tylko turystów, to tutaj w kamienicach mieści się ponad 30 kancelarii, które wybrały to miejsce na siedzibę swojej firmy. Mieszczą się tam m.in. kancelarie adwokackie, radcowskie, notarialne.
Opinie o kancelariach z Łodzi
Sprawdź opinie, klientów kancelarii i adwokatów z Łodzi. Klienci poszukują adwokata z Łodzi do spraw rozwodowych, podziału majątku, spraw karnych.