Kontakt i adres

Adres

Rynek 6, 43-400 Cieszyn

GPS

49.7488648, 18.6328804

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Szymon Tatka

Adwokat

Małgorzata Heller-Kuboszek

Radca Prawny

Tomasz Szkaradnik

Radca Prawny

Anna Jurczyk

Radca Prawny

Izabela Górny

Traktat Tomasz Szkaradnik

Strona główna » Kancelarie Cieszyn » Traktat Tomasz Szkaradnik

Kancelaria Radcy Prawnego „Traktat” Tomasz Szkaradnik w Cieszynie od 11 lat oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, zarówno tych prowadzących działalność w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i w formie stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni czy spółek prawa handlowego. Pomocą służymy już w momencie zakładania własnej firmy oraz w przypadku gdy chcą Państwo przekształcić prowadzoną już działalność. Doradzimy Państwu jaka forma prowadzenia działalności jest optymalna dla planowanej działalności, a następnie pomożemy przebrnąć przez wszystkie procedury rejestracyjne.

Kancelaria prawna „Traktat” w Cieszyie to zespół składający się z radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów radcowskich, który zapewnia szeroki zakres usług prawnych i kompleksowe porady prawne w takich dziedzinach jak m.in.: sprawy pracownicze, prawo podatkowe, zamówienia publiczne, prawo własności intelektualnej, prawo rodzinne, prawo nieruchomości i prawo budowlane, prawo ochrony środowiska, przekształcenia podmiotowe, sprawy związane z dochodzeniem roszczeń oraz z upadłością lub likwidacją podmiotu czy odpowiedzialnością karną podmiotów zbiorowych.

Oczywiście powyższe wyliczenie ma za zadanie zobrazować Państwu kompleksowość naszych usług prawnych i nie jest wyczerpujące, dlatego serdecznie zapraszamy do naszej Kancelarii po indywidualne porady prawne.

Za świadczone usługi rozliczamy się z klientami na podstawie przejrzystych, rzetelnych zasad, które ustalane są z klientem indywidualnie. Oferujemy możliwość rozliczania się w formie ryczałtu lub stawki godzinowej, w zależności od Państwa potrzeb.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

09:00–18:00

Wtorek

09:00–18:00

Środa

09:00–18:00

Czwartek

09:00–18:00

Piątek

09:00–18:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *