Kontakt i adres

Adres

ul. Śląska 21 81–319 Gdynia

GPS

54.51406625, 18.532748241069

Telefon


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Tomasz Kopoczyński

Adwokat

Maria Binerowska–Jankowska

Adwokat

Dariusz Budzisz

Adwokat

Dorota Chorążewicz

Radca Prawny

Małgorzata Chilecka-Klewiado

Radca Prawny

Michał Glazik

Tomasz Kopoczyński

Strona główna » Kancelarie Gdynia » Tomasz Kopoczyński

Początki działalności Kancelarii sięgają 1987 r., kiedy adwokat Tomasz Kopoczyński rozpoczął indywidualną praktykę adwokacką. Obecnie zespół Kancelarii „Kopoczyński adwokaci i radcowie prawni” składa się z 27 wysoko wykwalifikowanych prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Dzięki współpracy z doradcami zewnętrznymi, ekspertami o uznanej renomie, najczęściej rekrutującymi się ze środowiska akademickiego, oferujemy indywidualne podejście i rozwiązania w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Świadczymy pomoc prawną dla przedsiębiorców, przez którą rozumiemy wzięcie na siebie odpowiedzialności za koordynowanie i współtworzenie kultury prawnej organizacji, polegającą m. in. na udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych i ekspertyz, pomocy przy zawieraniu kontraktów, udziału w negocjacjach handlowych, doradztwie strategicznym, ustalaniu strategii oraz reprezentację przed organami administracji publicznej i sądowej, a także pomoc przy windykacji należności.

Ponadto w swej ofercie posiadamy usługę polegającą na audycie prawnym całokształtu lub określonych obszarów działalności Klienta. Jako nieliczni specjalizujemy się w audycie prawno-karnym, którego założeniem jest analiza zagrożeń dla klienta związanych z szeroko rozumianą odpowiedzialnością karną. Z powodzeniem prowadziliśmy cały szereg procesów karnych dotyczących menadżerów.

Siedziba kancelarii znajduje się w Gdyni, jednak świadczymy pomoc prawną na terenie całej Polski oraz za granicą.

Zawsze zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i zaufania, wszelkie informacje dotyczące Klientów są objęte tajemnicą zawodową

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *