Kontakt i adres

Adres

Kazimierza Wielkiego 3, 50-077 Wrocław

GPS

51.1110856, 17.0261785


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Radca Prawny

Anna Specht-Schampera

Radca Prawny

Agnieszka Łuszpak-Zając

Radca Prawny

Wojciech Dubis

Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy

Strona główna » Kancelarie Wrocław » Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy

Jako firma prawnicza, działająca w skali całego świata, postrzegamy siebie jako przedsiębiorców, których celem jest oferowanie naszym klientom usług prawnych na najwyższym poziomie we wszystkich dziedzinach szeroko pojętego prawa korporacyjnego.

Nasze usługi w zakresie doradztwa mają wymiar międzynarodowy, tak jak międzynarodowy jest obszar prawa korporacyjnego, którym się zajmujemy. W Polsce znajdujemy się we Wrocławiu, w Warszawie i w Gliwicach skąd świadczymy usługi dla naszych klientów w kraju i za granicą. Towarzyszymy im również w toku ich działalności podejmowanej rynkach rozwijających się w innych częściach świata.

Główną grupę naszych klientów stanowią podmioty gospodarcze z kapitałem zagranicznym, inwestorzy zagraniczni oraz wiodący przedsiębiorcy z kapitałem polskim.

Nasza firma regularnie otrzymuje nagrody przyznawane przez polskie oraz zagraniczne wydawnictwa specjalistyczne.

W 2008 r. SDZLEGAL SCHINDHELM w dorocznym polskim Rankingu Kancelarii Prawnych Gazety Prawnej otrzymał nagrodę jako druga kancelaria w Polsce w kategorii kancelarii prawnych do 20 prawników. Rok później w tym samym rankingu sdzlegal Schindhelm otrzymał specjalną nagrodę za wspieranie młodych prawników. W 2010 r. uplasowaliśmy się na 10. pozycji w Polsce w 4. edycji rankingu kancelarii prawnych w Polsce zorganizowanym przez magazyn gospodarczy HOME&MARKET.

Jednakże, satysfakcja naszych klientów jest ważniejsza niż jakiekolwiek nagrody – jest to coś, czego chcemy oraz do czego dążymy każdego dnia na nowo.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:00–18:00

Wtorek

08:00–18:00

Środa

08:00–18:00

Czwartek

08:00–18:00

Piątek

08:00–18:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *