Kontakt i adres

Adres

ul. Parkowa 7 30-538 Kraków

GPS

50.0405937, 19.953784

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Roman K. Porwisz

Adwokat

Andrzej Przewrocki

Adwokat

Lucyna Dygas

Adwokat

Tomasz Rytlewski

Radca Prawny

Kazimierz Gródek

Radca Prawny

Tomasz Nierobisz

Radca Prawny

Klaudia Góra

Porwisz i partnerzy

Strona główna » Kancelarie Kraków » Porwisz i partnerzy

Jesteśmy jedną z najstarszych kancelarii prawnych w Małopolsce. Roman Krzysztof Porwisz założył swoją kancelarię w 1991 roku. W 2000 roku kancelaria przekształciła się w spółkę R. Porwisz i Partnerzy, a wspólnikami zostali wieloletni współpracownicy: Kazimierz Gródek i Maciej Potoczny. W kolejnych latach do grona partnerów dołączyli: Andrzej Przewrocki, Lucyna Dygas, Tomasz Rytlewski oraz Tomasz Nierobisz.

Dzisiaj nasza kancelaria to ponad 30 prawników specjalizujących się w bieżącej obsłudze przedsiębiorstw, przede wszystkim z sektora energetycznego, nieruchomości i budownictwa, dóbr konsumenckich (FMCG), mediów oraz nowych technologii.

Jesteśmy częścią Małopolski, ale myślimy i pracujemy globalnie, dlatego od 2013 roku, jako członek międzynarodowej sieci kancelarii prawnych Lexwork International, współpracujemy z kancelariami z całego świata, wspierając ich Klientów w prowadzeniu biznesu w Polsce, a także oferując naszym Klientom wsparcie prawie 3000 prawników z kilkudziesięciu krajów.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *