Kontakt i adres

Adres

ul. Krzyżanowskiego 6A/2, 35-328 Rzeszów

GPS

50.025119, 22.0266401


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Radca Prawny

Piotr Kamiński

Radca Prawny

Robert Kamiński

Radca Prawny

Mariusz Kwolek

Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych

Strona główna » Kancelarie Rzeszów » Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych

Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria radców prawnych sp. p. to zespół kilkunastu doświadczonych prawników dbających o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Sukcesywnie zwiększamy potencjał kancelarii, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej dla osób fizycznych i prawnych na terenie kraju
i poza jego granicami, również we współpracy z kancelariami podatkowymi i prawnymi. Dokładamy szczególnych starań, aby jakość naszych usług plasowała się na najwyższym możliwym poziomie. Stabilną pozycję na rynku i dynamiczny rozwój kancelarii zawdzięczamy m.in. konsekwentnemu kreowaniu wizerunku firmy jako wiarygodnego i kompetentnego partnera.

Zakres Usług Kancelarii

Świadczymy wysoce wyspecjalizowane usługi prawne, zapewniając kompleksową opiekę prawną nad liderami rynkowymi, prowadzącymi działalność gospodarczą we wszelkich dziedzinach życia gospodarczego.

Przeprowadziliśmy z powodzeniem wiele procesów optymalizacji działalności gospodarczej i restrukturyzacji przedsiębiorstw, w tym także optymalizacji podatkowych, czego efektem jest uzyskanie wielomilionowych oszczędności podatkowych.

Z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów w skomplikowanych postępowaniach sądowych oraz administracyjnych. Pomagamy również w znalezieniu alternatywnych
– pozasądowych sposobów rozwiązania sporów, pozwalających zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze.

Indywidualne podejście

Zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Świadcząc pomoc prawną nie ograniczamy się do wskazywania naszym klientom norm prawnych regulujących określone obszary ich działalności, ale staramy się wspólnie z nimi poszukiwać optymalnych rozwiązań, korzystnych ekonomicznie i dostosowanych do specyfiki klienta.

W naszej Kancelarii znajdziecie Państwo zaangażowanych partnerów świadczących usługi o najwyższym standardzie, dokładających wszelkich starań, aby sprostać najwyższym wymaganiom.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:00–17:00

Wtorek

08:00–17:00

Środa

08:00–17:00

Czwartek

08:00–17:00

Piątek

08:00–17:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *