Kontakt i adres

Adres

Augustyna Kośnego 62, 45-372 Opole

GPS

50.6700834, 17.938366039335


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Radca Prawny

Witold Meissner

Radca Prawny

Marcin Popielski

Radca Prawny

Kamil Puszczewicz

Meissner i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych

Strona główna » Kancelarie Opole » Meissner i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych

Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych MEISSNER i WSPÓLNICY sp.p. została założona w 2008 roku z inicjatywy radcy prawnego Witolda Meissner. Do grona partnerów – wspólników Kancelarii wchodzą: Witold Meissner, Marcin Popielski oraz Kamil Puszczewicz.

Naszym celem jest budować renomę Kancelarii w oparciu o wieloletnie doświadczenie wyspecjalizowanych partnerów, radców prawnych i prawników, zapewniając Klientom obsługę prawną o najwyższym standardzie, we wszystkich dziedzinach prowadzonej działalności.

Prowadzimy obsługę prawną w języku polskim i angielskim.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani prawnicy, o określonych cechach i predyspozycjach. Jesteśmy grupą, która lubi wyzwania i wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem najtrudniejszego problemu.

Podstawą profesjonalnej obsługi jest doświadczony i wszechstronny zespół, traktujący wykonywane obowiązki z pasją i zaangażowaniem.

Zapewniamy wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorców – podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w różnych formach prawnych i różnych dziedzinach: spółek prawa handlowego, osób prowadzących działalność gospodarczą, stowarzyszeń, fundacji.

Prowadzimy doradztwo oraz sprawy sądowe i administracyjne z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa pracy, prawa konkurencji, wsparcia realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE (np. Programów Operacyjnych).

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:30–16:30

Wtorek

08:30–16:30

Środa

08:30–16:30

Czwartek

08:30–16:30

Piątek

08:30–16:30

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *