Kontakt i adres

Adres

ul. Jana Matejki 2 40 – 077 Katowice

GPS

50.2592264, 19.014178669062

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Radca Prawny

Wojciech Koza

Radca Prawny

Ewa Nessmann

Radca Prawny

Michał Jeziorski

KNTM Kancelaria Radców Prawnych Koza Nessmann i Partnerzy

Strona główna » Kancelarie Katowice » KNTM Kancelaria Radców Prawnych Koza Nessmann i Partnerzy

KNTM Kancelaria Radców Prawnych stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie przedsiębiorców oraz pozostałych podmiotów w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej. Na rynku usług prawniczych funkcjonuje już od 2005 roku.

Obecnie Kancelarię prowadzi czworo partnerów – radców prawnych: Wojciech Koza, Ewa Nessmann, Michał Jeziorski oraz Gabriela Duda. Wspólna pasja oraz bogate i różnorodne doświadczenia zawodowe pozwoliły zebrać grupę wysoko wykwalifikowanych radców prawnych, aplikantów oraz prawników. Stworzony przez nas zespół składa się z ludzi młodych, ambitnych i kreatywnych.

Dzięki tak dobranemu zespołowi w ostatnich latach nasza Kancelaria stale znajduje się w pierwszej dziesiątce Kancelarii w regionie śląskim według Rankingu Kancelarii i Firm Prawniczych zajmujących się obsługą przedsiębiorstw prowadzonego przez redakcję „Rzeczpospolitej”.

Priorytetem w naszej działalności jest profesjonalizm, który oznacza indywidualne i twórcze podejście do każdego zagadnienia prawnego, kompleksową obsługę oraz terminowość jej wykonania.

Wiemy, że każdy problem prawny wymaga dokładnej analizy, a schematyczne działanie nie gwarantuje sukcesu. Długoletnia praktyka nauczyła nas, iż tylko kompleksowe opracowanie danego zagadnienia i staranne przygotowanie strategii działania należycie zabezpiecza interesy naszych Klientów.

Cenimy czas naszych Klientów, zdając sobie sprawę, iż prowadzenie biznesu wymaga czasem natychmiastowej reakcji i przedstawienia rozwiązań prawnych odpowiadających zapotrzebowaniu w danej chwili.

Połączenie wszechstronnej wiedzy prawniczej z nowoczesnymi rozwiązaniami pozwala zapewnić naszym Klientom usługi prawne na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Kancelaria KNTM jest wpisana na liście prawników włoskojęzycznych przy Ambasadzie Republiki Włoskiej w Warszawie.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:30–16:30

Wtorek

08:30–16:30

Środa

08:30–16:30

Czwartek

08:30–16:30

Piątek

08:30–16:30

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *