Kontakt i adres

Adres

ul. Plac Kopernika 1/6 45-040 Opole

GPS

50.6691177, 17.9264493

Telefon


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Grzegorz Ćwiek

Adwokat

Marcin Rakoczy

Adwokat

Anna Sowa

Radca Prawny

Karolina Jabłkowska-Byrska

Radca Prawny

Karolina Wojczyszyn

JHC Adwokaci

Strona główna » Kancelarie Opole » JHC Adwokaci

JHC Adwokaci to zespół młodych, lecz doświadczonych adwokatów, wykonujących pracę zawodową głównie na terenach województwa opolskiego, w szczególności Opola, Nysy, Strzelec Opolskich. Ze względu na różnorodność nabytej wiedzy i doświadczenia podczas naszej kilkuletniej praktyki, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych w szczególności w naszej siedzibie w Opolu. W naszym gronie posiadamy Adwokatów specjalizujących się przede wszystkim w prawie cywilnym (w tym odszkodowawczym), rodzinnym, jak i karnym.

Dochodzimy praw majątkowych należnych pokrzywdzonym od sprawcy czynu niedozwolonego, jak i od ubezpieczyciela. Reprezentujemy także podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego. Zapraszamy do naszej siedziby w Opolu. Zespół Adwokatów JHC Adwokaci Opole. Nieustannie dbamy o to, by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie na terenie miasta Opola, Nysy i Strzelec Opolskich.

Prowadzimy także sprawy z zakresu prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Dodatkowo, każdy z naszych Adwokatów prowadzi obsługi prawne mniejszych i średnich przedsiębiorców oraz bierze udział w skomplikowanych negocjacjach i procesach gospodarczych. Podczas prowadzenia spraw naszych Klientów, współpracujemy z zaufanym gronem innych specjalistów tj. notariuszem w Opolu, doradcą podatkowym w Opolu, rzeczoznawcą majątkowym w Opolu oraz tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego i niemieckiego.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:00–17:30

Wtorek

08:00–17:30

Środa

08:00–17:30

Czwartek

08:00–17:30

Piątek

08:00–17:30

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *