Kontakt i adres

Adres

ul. J. Kilińskiego 34 40-062 Katowice

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Katarzyna Kiermasz-Olszewska

Radca Prawny

Alfred Ginckaj

Radca Prawny

Grzegorz Morawiec

Radca Prawny

Jacek Olszewski

JGA Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz

Strona główna » Kancelarie Katowice » JGA Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz

JGA Doradztwo prawne i podatkowe tworzą Kancelaria Radców Prawnych JGA Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz Sp. p. oraz JGA – Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.

Od kilkunastu lat Kancelaria Radców Prawnych wraz z JGA – Doradztwo Podatkowe działają wspólnie na rynku usług prawno-podatkowych, co pozwoliło na zdobycie bogatego doświadczenia oraz dobranie profesjonalnego zespołu, który z powodzeniem pomaga naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów i zapobieganiu im oraz realizowaniu założeń biznesowych.

JGA jest jednym z największych w regionie podmiotów w branży doradztwa prawno-podatkowego.

Działanie w ramach grupy wyspecjalizowanych podmiotów wyróżnia nas spośród innych działających na rynku usług prawno-podatkowych i pozwala na oferowanie kompleksowej obsługi prawnej, podatkowej i księgowej, a także świadczenie usług specjalistycznych w ramach tych dziedzin. Posiadamy zasoby, które stanowią odpowiedź na wyzwania współczesnego otoczenia biznesowego.

Zróżnicowanie specjalizacji i bogate doświadczenie w ramach zespołu JGA, którego członkowie stale poszerzają swoją wiedzę, stanowi gwarancję wysokiego poziomu oferowanych usług i zapewnia naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa w prowadzonej działalności. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z Klientami, opartych na partnerstwie i zaufaniu, pomagając w codziennej realizacji strategii biznesowych.

Obecnie obsługujemy ponad 150 podmiotów gospodarczych z różnych branż, a także jednostki administracji publicznej. Mamy doświadczenie w obsłudze prawno-podatkowej zarówno grup kapitałowych oraz spółek notowanych na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jak i podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Świadczymy usługi prawno-podatkowe także na rzecz Klientów indywidualnych.

Wybierając naszą Kancelarię uzyskujecie Państwo dostęp do profesjonalnego i doświadczonego zespołu specjalistów, którzy pomogą Państwu w osiągnięciu sukcesów na rynku.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *