Kontakt i adres

Adres

ul. Sławomira 4/13 71-606 Szczecin

Telefon


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Radca Prawny

Jarosław Jerzykowski

Radca Prawny

Marcin Boczek

Radca Prawny

Stanisław Jerzykowski

Jerzykowski i Wspólnicy

Strona główna » Kancelarie Szczecin » Jerzykowski i Wspólnicy

Kancelaria Jerzykowski i Wspólnicy Radcowie Prawni sp. p. (dawniej: Jerzykowski i Wspólnicy sp. k.) świadczy pomoc prawną w zakresie prawa gospodarczego, ze szczególnym naciskiem na obszar styku sektora publicznego i prywatnego. Nasze praktyki to pomoc prawna w zakresie tych dziedzin prawa, gdzie następuje przenikanie się prawa administracyjnego z prawem cywilnym.

Obrót gospodarczy, zwłaszcza po akcesji Polski do Unii Europejskiej, zawiera szereg obszarów, w których prowadzenie działalności gospodarczej wymaga kontaktów z administracją publiczną. Z drugiej strony administracja publiczna coraz częściej szuka wsparcia w sektorze prywatnym w realizacji swoich zadań. Celem naszej kancelarii jest kojarzenie tych sfer. Pomagamy administracji zrozumieć przedsiębiorców, a przedsiębiorcom – pojąć administrację. Pomagamy partnerom osiągnąć wytyczone cele i uzyskać zamierzone rezultaty.

Warunki, w których działają nasi Klienci wymagają działań niekonwencjonalnych i zróżnicowanych w zależności od zmieniających się potrzeb. Dlatego też pomoc prawna, której potrzebują, także musi być zróżnicowana i niestandardowa.

W stosunku do każdego Klienta staramy się znaleźć indywidualne rozwiązanie, optymalnie dostosowane do jego potrzeb. Jednakże tradycyjnie wychodzimy z założenia, że jedynie najlepiej jest dostatecznie dobrze. Sukcesy naszej kancelarii to sukcesy naszych Klientów, które mieliśmy możliwość współtworzyć.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:00–16:00

Wtorek

08:00–16:00

Środa

08:00–16:00

Czwartek

08:00–16:00

Piątek

08:00–16:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *