Kontakt i adres

Adres

ul. 10 Lutego 5, 81-366, Gdynia

GPS

54.5195281, 18.5389442

Telefon

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

dr Dominik Bierecki

Adwokat

Magdalena Szewczyk

Adwokat

Magdalena Haintze-Suchocka

Adwokat

Katarzyna Buła

Radca Prawny

dr Martyna Jedlińska

Radca Prawny

Marek Słomiński

Radca Prawny

Tomasz Sadowski

Jedliński, Bierecki i Wspólnicy

Strona główna » Kancelarie Gdynia » Jedliński, Bierecki i Wspólnicy

Kancelaria Jedliński, Bierecki i Wspólnicy stanowi kontynuację ponad 30-letniej prawniczej działalności prowadzonej przez ś.p. prof. dr hab. Adama Jedlińskiego.

Profesor Adam Jedliński, był cenionym w ogólnoświatowej skali ekspertem z zakresu prawa cywilnego, a także współtworzył system spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych w Polsce. Jego osiągnięcia docenił m.in. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, odznaczając Go Krzyżem Zasługi.

Kancelaria Jedliński, Bierecki i Wspólnicy kontynuuje dziś swą działalność czerpiąc z wiedzy i doświadczenia jej założyciela, w sposób zgodny z wyznawanymi przez niego wartościami i tradycjami. Rozbudowany i energiczny Zespół Kancelarii pozwala zaś na indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewnienie szybkich, precyzyjnych i skutecznych rozwiązań, gwarantujących stabilność i bezpieczeństwo rozwoju. Towarzysząca nam filozofia prowadzenia działalności oraz zaufanie okazane przez Klientów pozwoliły nam stać się jedną z wiodących kancelarii prawniczych w regionie co motywuje Nas do dalszego doskonalenia świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy dumni, że oprócz współpracy z partnerami Kancelarii, stale wspieramy również szereg wybranych organizacji pozarządowych oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

9:00-17:00

Wtorek

9:00-17:00

Środa

9:00-17:00

Czwartek

9:00-17:00

Piątek

9:00-17:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *