Kontakt i adres

Adres

ul. Grzegórzecka 21, 31-532 Kraków

GPS

50.05824495, 19.952906429326

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Józef Forystek

Adwokat

Marek Forystek

Radca Prawny

Marek Nałęcz

Radca Prawny

Przemysław Biedrawa

Forystek i Partnerzy

Strona główna » Kancelarie Kraków » Forystek i Partnerzy

Kancelaria FORYSTEK & PARTNERZY działa na rynku od 1997 roku, początkowo na bazie kancelarii adwokackiej Józefa Forystka. Powstała jako efekt doświadczeń związanych ze świadczeniem usług prawnych przez jej partnerów najpierw w ramach zagranicznych firm prawniczych (Dewey Ballantine), a następnie w ramach kancelarii adwokatów i radców prawnych (Forystek Góralczyk Rychlicki oraz Forystek Góralczyk Rychlicki Budzowska Fiutowski Jamorski). Od 2003 roku w nowym składzie osobowym partnerów.

Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu głównie w obsłudze banków i dużych podmiotów gospodarczych (najczęściej spółek giełdowych) oraz prowadzeniu spraw reprywatyzacyjnych, potencjałowi osobowemu liczącemu ponad 20 prawników jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szybką i sprawną obsługę w pełnym zakresie, w tym także w zakresie zagadnień podatkowych.

Mamy swoje biura w Warszawie, Krakowie oraz w Rzeszowie. Zasięgiem działalności obejmujemy całą Polskę. Współpracujemy z kancelariami zagranicznymi, między innymi: ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Australii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Czech, Słowacji, Serbii i Węgier. Kancelaria przygotowana jest do prowadzenia obsługi prawnej w języku angielskim i niemieckim.

Realizując projekty dotyczące rynku kapitałowego stale współpracujemy z grupą wysokiej klasy specjalistów z zakresu finansów, bankowości, podatków oraz public relations/investor relations, co pozwala na zmniejszenie ryzyk projektu oraz maksymalne zintensyfikowanie prac i gwarantuje Klientowi kompleksową obsługę od pomysłu aż do pełnej realizacji.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

09:00-17:30

Wtorek

09:00-17:30

Środa

09:00-17:30

Czwartek

09:00-17:30

Piątek

09:00-17:30

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *