Kontakt i adres

Adres

ul. Gdańska 77a/3 90-613 Łódź

GPS

51.76436845, 19.450866974287

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Ewelina Tylińska

Adwokat

Marta Łukasiewicz

Radca Prawny

Katarzyna Fortak-Karasińska

Radca Prawny

Sławomir Karasiński

Fortak & Karasiński

Strona główna » Kancelarie Łódź » Fortak & Karasiński

Kancelaria Fortak & Karasiński Radcowie Prawni, to ponad 15 lat doświadczenia na polskim rynku, tysiące różnorodnych spraw z zakresu prawa medycznego, podatkowego, gospodarczego i europejskiego, tysiące godzin przepracowanych z Klientami, by chronić ich interesy, by rozwiązywać skomplikowane sprawy, by dbać o stabilizację i rozwój ich firm, to kilkaset wygranych spraw i przede wszystkim dziesiątki zadowolonych Klientów, którzy okazali nam zaufanie i są z nami do dziś.

Jesteśmy nowoczesną Kancelarią, zapewniamy naszym Partnerom biznesowym poczucie bezpieczeństwa poprzez proponowanie indywidualnych i pewnych rozwiązań z zakresu polityki prawnej. Nadzorujemy i jesteśmy zawsze dostępni, by doradzać i znaleźć konstruktywne rozwiązanie w razie pojawiających się wyzwań nieuniknionych w każdym biznesie.

Stawiamy na dostarczanie rzetelnych, terminowych oraz innowacyjnych rozwiązań, po to, by uporządkowanie biznesów naszych Klientów było jednym z czynników, jaki będzie wyróżniał ich z tłumu konkurencyjności.

Mamy świadomość w jaki sposób możemy oddziaływać na nasze otoczenie, dlatego w codziennych decyzjach i działaniach kierujemy się Kodeks Etyczny Kancelarii i zasadami Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw. Poprzez inicjatywy skierowane do różnych grup chcemy zmieniać rzeczywistość na lepsze.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

09:00–17:00

Wtorek

09:00–17:00

Środa

09:00–17:00

Czwartek

09:00–17:00

Piątek

09:00–17:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *