Kontakt i adres

Adres

ul. Marii Curie Skłodowskiej 3, 15-095 Białystok

GPS

53.1305532, 23.1558334


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Janusz Piotr Kramer

Adwokat

Jerzy Winarski

Adwokat

Jan Oksentowicz

Adwokat

Andrzej Michał Wyszyński

Firma Adwokacka Kramer Oksentowicz Winarski Wyszyński

Strona główna » Kancelarie Białystok » Firma Adwokacka Kramer Oksentowicz Winarski Wyszyński

Nasza Firma powstała w 1995 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony podmiotów gospodarczych i osób fizycznych na wyspecjalizowane usługi prawnicze z różnych dziedzin prawa.

Ponad 25-letnia współpraca wysokiej klasy specjalistów w ramach Firmy Adwokackiej ugruntowała jej stabilną pozycję na regionalnym rynku usług prawniczych.

Według rankingu dziennika Rzeczpospolita zajmujemy najwyższą lokatę spośród kancelarii adwokackich w północno – wschodniej Polsce. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i specjalizację, dzięki czemu oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi prawnicze na najwyższym poziomie we wszystkich dziedzinach prawa.

Siłą naszego zespołu jest łączenie wieloletniego doświadczenia z otwartością i umiejętnością wychodzenia naprzeciw dynamicznym zmianom we współczesnym świecie.

Nasze usługi świadczymy osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym, zarówno na podstawie jednorazowych zleceń, jak i stałej obsługi prawnej.

W każdej sprawie kierujemy się indywidualnymi potrzebami oraz dobrem klienta. Bezwzględnie przestrzegamy zasad etyki adwokackiej.

Zadowolenie z naszej pracy oraz rekomendacje ze strony klientów są naszą największą chlubą. Szczycimy się również obecnością Firmy i członków zespołu w branżowych rankingach kancelarii i adwokatów.

Pracujący w Firmie Adwokackiej prawnicy są aktywnymi członkami adwokackiej korporacji zawodowej – mamy w swoim gronie byłych i obecnych sędziów i rzeczników sądów dyscyplinarnych oraz członków Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku. Firma współpracuje ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości.

Zapewniamy także obsługę współpracujących z nami notariuszy. Jesteśmy kancelarią rekomendowaną przez Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

07:30–15:30

Wtorek

07:30–15:30

Środa

07:30–15:30

Czwartek

07:30–15:30

Piątek

07:30–15:30

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *