Kontakt i adres

Adres

Gliwicka 5, 40-079 Katowice

GPS

50.26066695, 19.011515671791


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Daniel Reck

Adwokat

Tomasz Duraj

Adwokat

Bartosz Halejak

Adwokat

Mateusz Grzech

Duraj Reck i Partnerzy

Strona główna » Kancelarie Katowice » Duraj Reck i Partnerzy

Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami.
Zajmujemy się prowadzeniem spraw klientów indywidualnych i korporacyjnych. Nasz zespół tworzy kilkunastu specjalistów: radców prawnych, a także adwokaci. Katowice to miasto gdzie zlokalizowanych jest wiele kancelarii, dlatego warto podjąć dobry wybór. My nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami.

Zapewniamy skuteczną i fachową pomoc prawną opierając się na zdobytym doświadczeniu w wielu dziedzinach. Świadczymy kompleksowe działania: przygotowujemy dokumenty, umowy, pisma procesowe, sporządzamy opinie prawne, reprezentujemy Klientów przed sądami i urzędami. Wykonujemy działania w zakresie wielu gałęzi prawa (m.in. prawo rodzinne, prawo gospodarcze, handlowe, podatkowe, karne, energetyczne, prawo pracy oraz z zakresu prawa cywilnego).

Dbamy o interesy naszych Klientów w procesach karno-gospodarczych oraz karno-skarbowych. Każdy z naszych adwokatów prawo zna w praktyce, a nie tylko w teorii, dlatego jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązać różnorodne problemy.

Co nas wyróżnia?
Współpracujemy z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, uniwersyteckimi wykładowcami, a także z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. Dzięki temu świadczymy kompleksowe usługi na wielu obszarach i jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym sprawom Klientów korporacyjnych i indywidualnych.

Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy Katowice to także gwarancja indywidualnego podejścia i pełnej poufności podejmowanych spraw. Starannie przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Wiemy, jak ważne są dobre relacje z Klientami, dlatego budujemy je na zaufaniu, jasnych komunikatach i prostym języku. To pozwala osiągnąć wysoką skuteczność naszych działań. Usługi świadczymy w naszej kancelarii adwokackiej w Katowicach, w języku polskim i angielskim.

Otwarta komunikacja – powierzając sprawy kancelarii adwokackiej chcesz mieć jasność co do prowadzonych działań? Stawiamy na rzetelne informowanie. Zrozumiałym językiem przedstawimy Twoją sytuację prawną.

Wysoka specjalizacja – każdy adwokat i członek naszego zespołu jest specjalistą w swojej dziedzinie prawa. Taka koncentracja wiedzy i doświadczenia pozwala na efektywne i fachowe prowadzenie nawet najtrudniejszych spraw.

Wieloletnie doświadczenie – na rynku działamy od kilkunastu lat. W tym czasie obsłużyliśmy tysiące różnorodnych spraw. Zaufali nam Klienci z różnych branż (zarówno indywidualni jak i korporacyjni), w tym tak rozpoznawalne marki, jak np. bank PKO, firma Hyundai czy Festiwal Rawa Blues.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:00–18:00

Wtorek

08:00–18:00

Środa

08:00–18:00

Czwartek

08:00–18:00

Piątek

08:00–18:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *