Kontakt i adres

Adres

al. Kościuszki 52/2 90-428 Łódź


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Radca Prawny

Ewa Ceret

Radca Prawny

Joanna Grzywaczewska

Radca Prawny

Joanna Urbaniak

Ceret Grzywaczewska Kancelaria Radców Prawnych

Strona główna » Kancelarie Łódź » Ceret Grzywaczewska Kancelaria Radców Prawnych

Nasza kancelaria od ponad 25 lat świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz klientów indywidualnych. Zespół radców prawnych i wspierających ich prawników zapewnia wszechstronną pomoc prawną i pozwala sprostać najtrudniejszym zadaniom stawianym przez klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie daje rękojmię rzetelności i skuteczności udzielanych porad.

Dzięki współpracy z radcami prawnymi i adwokatami z Poznania, Krakowa, Białegostoku, Katowic i Gdańska możemy zapewnić skuteczną pomoc prawną w całej Polsce.

Posiadamy także bogatą praktykę w obsłudze prawnej podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego m.in. z Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Izraela oraz Wielkiej Brytanii i USA.

Usługi

Kompleksowo obsługujemy spółki oraz indywidualnych przedsiębiorców we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w kraju i za granicą. Zajmujemy się prawem cywilnym i spółek handlowych (m.in. bieżąca obsługa korporacyjna, fuzje, przejęcia, przekształcenia), prawem pracy, prawem własności intelektualnej oraz doradztwem w sprawach podatkowych i administracyjnych.

Świadczymy również usługi na rzecz klientów indywidualnych, prowadząc sprawy z zakresu odszkodowań, prawa spadkowego, administracyjnego, podatkowego, handlowego, pracy oraz szeroko pojętego prawa nieruchomości.

Nasza praktyka obejmuje ponadto doradztwo w różnych obszarach prawno-administracyjnych. Obsługujemy instytucje korzystające ze środków unijnych, wspieramy we wdrażaniu partnerstwa publiczno-prywatnego, prowadzimy procedury zamówień publicznych. Zajmujemy się problematyką odnawialnych źródeł energii (OZE).

Prowadzimy sprawy związane z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych (NGO’s).

Mamy uprawnienia do reprezentowania Klientów przed sądami oraz w sporach z organami administracji publicznej w całej Polsce.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

09:00–17:00

Wtorek

09:00–17:00

Środa

09:00–17:00

Czwartek

09:00–17:00

Piątek

09:00–17:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *