Kontakt i adres

Adres

Karowa Office, al. Tadeusza Rejtana 20, 35-315 Rzeszów

GPS

50.02669845, 22.016282486609

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Dariusz Domagalski

Adwokat

Radosław Ostrowski

Alexo Prawo i Podatki dla Biznesu

Strona główna » Kancelarie Rzeszów » Alexo Prawo i Podatki dla Biznesu

AXELO jest kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej oraz podatkowej przedsiębiorców.
Koncentrujemy się na praktycznym aspekcie doradztwa prawnego i podatkowego. Dbamy o to, aby dostarczać skuteczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo bieżącej działalności naszych Klientów oraz minimalizujące możliwe ryzyka w przyszłości.
W ramach stałej kompleksowej obsługi doradczej pomagamy w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego, prawa podatkowego, indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa zamówień publicznych. Zapewniamy obsługę sporów sądowych i sądowo-administracyjnych oraz reprezentację przed instytucjami państwowymi.
Zapewniamy wsparcie w realizacji projektów strategicznych m.in. z zakresu sukcesji, fuzji i przejęć (M&A), przekształceń i restrukturyzacji, procesów inwestycyjnych, projektowania i wdrażania struktur holdingowych, zarządzania prawami własności intelektualnej (IP), cen transferowych, jak również consultingu, audytów prawnych i podatkowych oraz szkoleń.
Do Państwa dyspozycji oddajemy niemal 50 osobowy zespół specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu doradztwa prawnego i podatkowego dla podmiotów gospodarczych.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:00–17:00

Wtorek

08:00–17:00

Środa

08:00–17:00

Czwartek

08:00–17:00

Piątek

08:00–17:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *