Kontakt i adres

Adres

ul. Podchorążych 1, 40-043 Katowice

GPS

50.2522033, 19.016500394142

Telefon

Sieć


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Leszek Cholewa

Adwokat

Grzegorz Długi

Adwokat

Jarosław Cholewa

Adwokat

Józef Pichura

Radca Prawny

Prof. dr hab. Wojciech Popiołek

Radca Prawny

Ewa Karkocha

Radca Prawny

Krzysztof Kita

ADP Popiołek

Strona główna » Kancelarie Katowice » ADP Popiołek

Kancelaria prawna ADP POPIOŁEK ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI powstała w wyniku połączenia dwóch renomowanych śląskich kancelarii – Popiołek i Wspólnicy oraz Adwokaci i Doradcy, działających na rynku usług prawnych od początku lat 90-tych. Proces połączenia umożliwił utworzenie w 2005 roku jednej z największych kancelarii prawnej w regionie, skupiającej obecnie ponad 20 radców prawnych i adwokatów. Siedziba ADP mieści się w Katowicach.

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem doradztwa na rzecz przedsiębiorców, organów władzy publicznej oraz osób fizycznych w szerokim zakresie spraw wymagających fachowej obsługi prawnej. Główne pole jej działalności stanowi obsługa prawna przedsiębiorców i doradztwo w sprawach gospodarczych oraz reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

Każda sprawa nadzorowana jest przez wyznaczonego wspólnika kancelarii, który odpowiada za kontakt z klientem i za koordynację wszelkich prac wykonywanych przez zespół prawników przyporządkowanych do poszczególnych zadań. Praca w zespołach skoncentrowanych na danej sprawie umożliwia naszym prawnikom zrozumienie potrzeb i spełnienie oczekiwań klienta. Kancelaria w sposób stały współpracuje z doradcami podatkowymi, audytorami, ekonomistami oraz innymi ekspertami, którzy w razie potrzeby wspierają ADP w wykonywaniu zadań powierzonych przez klienta.

Doświadczenie oraz potencjał intelektualny, jak również możliwości techniczne kancelarii gwarantują świadczenie usług prawnych o najwyższym standardzie. Nasi prawnicy wykazują się zarówno biegłą znajomością prawa, jak i umiejętnościami skutecznego i kreatywnego rozwiązywania problemów. Kancelaria posiada doświadczenie, zasoby oraz kontakty niezbędne do wspierania klienta we wszelkich czynnościach, poczynając od planowania aż do wprowadzenia ich w życie od strony techniczno-organizacyjnej, dzięki czemu swoim zaufaniem obdarzyły nas międzynarodowe i krajowe korporacje, organy władzy publicznej, a także wiele osób fizycznych. Prawnicy ADP posługują się językami: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i rosyjskim.

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *