Kontakt i adres

Adres

ul. Ogrodowa 10/3, 61-821 Poznań

GPS

52.4037991, 16.9251615

Telefon


Zobacz na mapie


Zespół Kancelarii

Adwokat

Aleksandra Sobczyńska

Adwokat

Michał Sobczyński

Adwokat

Michalina Jusik

Radca Prawny

Piotr Pawłowski

Radca Prawny

Piotr Chwiałkowski

Sobczyńscy i Partnerzy

Strona główna » Kancelarie Poznań » Sobczyńscy i Partnerzy

Sobczyńscy i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Działamy na rynku od 2005 i nie zmarnowaliśmy tego czasu. Przez lata udało nam się zbudować silny zespół złożony ze specjalistów z różnych dziedzin prawa. W codziennej pracy naszym priorytetem jest interes klienta. Dbamy o niego czerpiąc z bogatej praktyki, popartej znajomością lokalnego i krajowego rynku gospodarczego oraz bieżącym śledzeniem coraz dynamiczniej zmieniającego się otoczenia prawnego. Sukces klienta to nasz sukces.

Naszą specjalizacją jest prawo gospodarcze i procesy inwestycyjne. Osiągnięcie powodzenia w biznesie wymaga kompleksowej obsługi prawnej na każdym etapie działania. Dotyczy to zarówno opracowania koncepcji i założenia spółki, przygotowania i negocjacji umów, koordynacji transakcji, prowadzenia spraw administracyjnych, jak i reprezentacji w sporze sądowym. To właśnie fakt, że działamy w imieniu klientów na wielu płaszczyznach ich aktywności, zapewnia szeroką perspektywę i pozwala na skuteczne minimalizowanie ryzyk gospodarczych.

W naszej praktyce nie zapominamy o klientach indywidualnych, którym dajemy wsparcie w ich sprawach, na płaszczyźnie spadkowej rodzinnej, jak i cywilnej . Działając z pełnym zaangażowaniem dbamy o ich spokojny sen.

Godziny otwarcia Kancelarii

Poniedziałek

08:00–16:00

Wtorek

08:00–16:00

Środa

08:00–16:00

Czwartek

08:00–16:00

Piątek

08:00–16:00

Sobota

Niedziela

Najnowsze wpisy na bloguZostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *